Останні

Бібліотека для дітей міста Рожище - Переможці!!!

Автор Administrator Четвер, 16 лютого 2012, 08:58

9 лютого 2012 було оголошено підсумки Конкурсу «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету ІІІ» започаткований Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) у рамках програми «Бібліоміст» для українських публічних бібліотек.
За результатами конкурсу з Волині стали переможцями 11 бібліотечних систем. В тому числі і Рожищенська ЦБС. Найближчим часом Інтернет вільного доступу будуть мати Районна бібліотека для дітей, бібліотеки-філії сіл Березолуки, Кременець, Рудня та бібліотека-філія селища Дубище.
Бібліотечна система-переможець отримає:
15 комп’ютерів з ліцензійним програмним забезпеченням, навушники, вебкамери, 4 принтери та сканери, набори мережевого обладнання;
користувачі бібліотеки зможуть використовувати обладнання безкоштовно;
бібліотекарі навчать кожного охочого працювати з комп’ютером та Інтернетом;
співробітники бібліотеки отримають безкоштовне навчання щодо впровадженя нових бібліотечних послуг.
Впровадження нових послуг вільного доступу до мережі Інтернет дасть можливість місцевому населенню отримати доступ до оновленої інформації, бути в курсі подій району, області, України та світу в цілому. Економія коштів на провідному зв'язку та паперовому листуванні. Швидкий доступ до статистичних даних , соціальних мереж та "on-line" бібліотек  дасть можливість молоді корисніше використовувати свій вільний час та полегшить навчання. Доросле ж населення отримає можливість полегшеного пошуку роботи та підвищення кваліфікації шляхом самоосвіти та дистанційного навчання. Громада отримує покращення рівня життя та розквіт, влада – інвестиції у соціальну сферу регіону та покращення його економічного стану, а бібліотеки отримують поліпшення матеріально-технічної бази та розширення спектру та покращення якості послуг.

Оксана Романюк, методист ЦБС

Янукович звільнив голову Рожищенської РДА

Автор Westmen Субота, 17 грудня 2011, 14:33

Відповідне розпорядження за № 376/2011-рп підписав 16 грудня 2011 року Президент України Віктор Янукович. «Звільнити Горбача Сергія Васильовича з посади голови Рожищенської районної державної адміністрації Волинської області», – йдеться у розпорядженні президента.

Нагадаємо, що голова ОДА Борис Клімчук ще 30 листопада порушив клопотання про звільнення голови Рожищенької РДА Сергія Горбача із займаної посади.

Адже, в ніч із 6 на 7 листопада 2011 року член Партії регіонів, голова Рожищенської районної державної адміністрації Горбач Сергій Васильович їхав службовим автомобілем марки «DaewooLanosАС 5556 АІ» додому з міста Рожище до села Щурин, і в районі села Ужова розбив автомобіль вщент. Як свідчать очевидці, причиною ДТП стало сильне алкогольне сп’яніння Сергія Горбача.

Питання відшкодування збитків буде здійснюватися за рахунок особистих коштів пана Горбача.

"Мозаїка почуттів" - перша фотовиставка у місті Рожище (фото)

Автор kari_ochi Вівторок, 06 грудня 2011, 22:38

altЗ з 4 по 15 грудня у приміщенні РД „Просвіта” проходитиме персональна фотовиставка молодого, але перспективного фотографа ОЛЕКСАНДРА БАКАНОВА - "Мозаїка почуттів". Я потрапила до числа тих щасливчиків, яким вдалось відвідати цю виставку і помилуватись роботами ще до офіційного відкриття, яке відбудеться 7 грудня.

Передавати враження від фотографій словами – марна справа, так само як і вибирати один якийсь знімок, адже кожен з них неповторний. Роздивляючись фотографії, мимоволі розумієш, що фотограф зміг не лише втілити в життя багато цікавих задумок, але й схопити вражаючі моменти, які несуть у собі різні почуття та емоції.

На Волині відкрили «МЕТРО»

Автор Administrator Понеділок, 19 вересня 2011, 21:35

altАби задовольнити потреби торговців, компаній та офісів, а також ресторанів та готелів, у Луцьку відкрили четвертий в Україні центр оптової торгівлі «METRO база». Перерізали стрічку 14 вересня.

Присутніх на відкритті торгового центру привітав член ради директорів «МЕТРО Кеш енд Кері» Хайб Краєвельд. «Я дуже радий вітати вас на відкритті і оголосити, що «METRO база» відкривається сьогодні у Луцьку», - урочисто мовив він.

Рибальські рекорди Волині

Автор Administrator Четвер, 08 вересня 2011, 22:38

На Волині чимало людей, які захоплюються риболовлею. Для них це і відпочинок, і спорт, та найголовніше в цьому захопленніазарт і дух змагання. Порівняти, у кого більший улов - один з найцікавіших моментів для рибалок. Адже кожен із них мріє колись спіймати найбільшу рибу.
Ті, кому вже пощастило, надсилайте свої фото, відеоматеріали із пійманою рибою на електронну адресу Волиньдержрибоохорони - volinfish@ukr.net, з поміткою для конкурсу «Рибальські рекорди Волині».
 

Сторінка 8 з 12

online slots games - slots-games.org